Polyclinic Theme for Extraordinary Accessible Care for Everyone

Emergency   My Polyclinic   Visitors Info

Find a Doctor

Enter specialist's name into search field and/or narrow down the search results by selecting job position and specialty.

Who Are We?

Easy to use complete medical solution.

Accessibility matters especially with medical institutions, and that's why the Polyclinic theme is fully accessibility ready!

Visiting Hours

Business hours:

Mon – Fri 6:30 – 18:00
Weekend 8:00 – 16:00
Holiday 8:00 – 15:00

Phone number:

911-123-456 for nonstop emergency service

Thank you for visiting Polyclinic!

We are a clinic that has been in business for 15 years providing top local medical care.

We have 7 treatment rooms and a comfortable waiting area with receptionist. We treat patients of all ages. Web accessibility refers to the inclusive practice of removing barriers that prevent interaction with, or access to websites, by people with disabilities.

Polyclinic is suitable for wide variety of business websites

Suitable for any medical business related websites: from small clinics to hospitals, veterinary, dentist, plastic surgery, chiropractic clinics, rehabs, laboratory, spa, pharmacy, ambulance, beauty salons and many more.

Kuyu Hakkında

Sektördeki danışmanlık ve mühendislik ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Daha fazla bilgi için aşağıdaki butona tıklayın.

Daha Fazlasını Keşfedin

Temel Yapı

Güven ve liyakat, bir firmanın yaptığı projelere yansıması anlamına gelir. Farklılıklar, öneriler ve sizden gelen yorumlar için bağlantıya geçiniz.

Daha Fazlasını Öğrenin

Kariyer

Proje hizmetlerinde fark yaratma konusunda tutkuluysanız, kariyerinizi ilerletebileceğiniz ve hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

Ekibimize Katılın

24/7


Nonstop service

10 min


Short waiting times

26


Specialists

7300+


Patients registered

Polyclinic is the first accessible medical WordPress theme

Professionally coded, SEO optimized, check out some of the theme highlights below.

This is not your ordinary medical theme! Polyclinic is very easy to use (you don't have to be a scientist to use a WordPress theme!) yet incredibly powerful, well coded, lightweight, fast and secure.

With this theme everybody wins: your website visitors, your website user and editor and also your website admin and developer.

Out of the box it includes a "Find a Doctor" functionality, amazing page layouts within included demo content and thorough, explanatory documentation.

Süreklilik ve Sürdürülebilirlik

Süreklilik ve Sürdürülebilirlik

Danışanlarımız ve paydaşlarımızla sürekli bir kazan kan politikasını yürütüyoruz. Onlar kazanırken biz birikimli olarak büyüyoruz. Ağımızı ve hızımızı geliştiren en önemli unsur diğer farklılıklarımızla süreklilik unsurumuzu paralel yönetiyor olmak.

Ulaşılabilirlik

Ulaşılabilirlik

Proje süreçlerinde gerek teknik gerek bürokratik süreçler olsun paydaş ve danışmanların birbiri ile iletişiminde ulaşılamazlık en büyük problemdir. Muhasebe, teknik ekip personeli vb. unsurların CEO statüsünde ulaşılamazlıkları tarafımızca ortadan kaldırılmaktadır.

Destekçi

Destekçi

Kuyu Danışmanlık, mükemmel, zamanında, sabırlı, açıklayıcı ve etkili destek sağlamak için sizlerle ortaklaşa çalışır.

Güven

Güven

Kuyu Danışmanlık karşılıklı olarak yaptığı anlaşmalara ve anlaşma süreçlerine yazılı olarak garanti getirir. Baştan konuşulmamış hiçbir husus kalmadan süreçleri tamamlar. Danışanların ve paydaşların sürecini etkileyecek tüm unsurları pasifize eder. Garantörlüklerin tamamı kamusal standartlarda ve kanunlar çerçevesinde uygulanır.

Profesyonel

Profesyonel

Profesyonelliğin; "Üst yönetimin çıkarının, organizasyonun bütününün çıkarının üstünde tutulması ve alınan kararların çoğunlukla üst yönetimin lehine sonuçlanması" olarak tanımlandığı günümüzde; Tanıma  Kuyu Danışmanlık farkı ile Üst yönetim: Liyakat, Danışan ve Akit, 3'lüsünün  tanımlandığı bakış açımızdır.

Liyakat

Liyakat

Tüm sektörlerden uzman kadrolar ile 81 ilde ve yurt dışında hizmet veren Kuyu Danışmanlık sadece bilgiye sahip olmakla kalmaz. Uzmanları kendi tecrübelerini bilgileri ile harmanlayarak Danışanlara hizmet verir.

Like what you see?

This demo website was built with Polyclinic WordPress theme by WebMan Design.
The theme is fully accessible, intelligently responsive and easy to use. Get one while hot!

What our patients say?

Do you want to tell us your experience or suggest an improvement in our services?
Just send us your feedback today via a form on our Contact page.

Gül Akçadağ

Yaptığımız zayıf akım projesindeki en büyük destekçimiz oldular. Kuyu Danışmalık tüm süreçlerde yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Tekrar çalışmak dileğiyle!

Gül Akçadağ

Selen Özübir

Aldığımız Robotik Kodlama ürünü sayesinde öğrencilerimiz artık daha rekabetçi ve sorumluluk sahibi. Kendi icatlarını yapan geleceğimiz verdiği destek için Kuyu Danışmanlığa teşekkür ederim.

Selen Özübir

Şirket Paydaşımız

Anadolu'da kurulmasına akademik proje ile yardımcı olduğumuz Robotik Kodlama Laboratuarı ile çocuklarımız fırsatları eşit bir biçimde yakaladı. Buna vesile Kuyu Danışmanlığa sonsuz teşekkürler.

Ahmet Arı