Sıkça Sorulan Sorular

Bize bir soru sormak istiyorsanız, lütfen aşağıda önceden cevaplanmış, Sıkça Sorulan Soruları inceleyin. Cevabı bulamadıysanız, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin.

Hazır Başlıklar

Lütfen sıkça sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Cevabı ortaya çıkarmak için sadece soruyu tıklayın. Listeyi daraltmak için sorular konu filtresini kullanın.

Geçiş kontrol sistemi ne demektir? Ne işe yarar?

Geçiş Kontrol Sistemleriyle, çalışanlarınız kolaylıkla firmanızda yetkileri olan yerlere girip çıkabilirken, kapılarınız davetsiz misafirlere sürekli kapalı olmaktadır. Günümüzde geçiş kontrol sistemleri, sadece kapıları açıp kapamaktan çok daha gelişmiş fonksiyonları yerine getirmektedirler. İşyerinizin büyüklüğüne bağlı olmaksızın, tüm giriş çıkışların sizin istediğiniz gibi olmasını sağlayabileceğiniz, sizin için çalışan sistemler kurabilirsiniz. Özellikle üretimde iş güvenliği ile ilgili denetimlerin sıkılaştırılması sonrası geçiş kontrol sistemlerinin önemi git gide artmaktadır. Örneğin; bir demir çelik fabrikanız var, mavi ve beyaz yakaların bir birinden ayrı çalışma ortamlarının olduğu, ortak alanların kullanımı dışındaki üretim ve ofis alanlarının bir birine geçişlerini kontrol etmek için kapılara kurulan parmak izi, yüz tanıma, damar tanıma, kartlı geçiş, gibi alternatif seçeneklerin kurulumunu gerçekleştirerek bunların bağlı olduğu bir bilgisayar yazılımı ile kapı geçişlerini yetkilendirip çalışanların yetkisi olmadığı çalışma alanlarına müdahalesini kontrol altına alabilirsiniz.

Kullanılacak Bariyer Sisteminin farkı nedir?

Kuyu Danışmanlık ile size sunulacak ürün standart bariyer sistemlerinden farklı olarak invertör ile desteklidir. Kullanıcıların bir teknik servis desteği ya da özel bir kurulum olmaksızın ürün ayarlarını  dilediği zamanda değiştirmesini sağlar. Parametrelerin entegrasyonu ile istenilen hız ve pozisyon ayarlanabilir. Ayrıca 4 metreye kadar yaysız çalışma özelliği hızlı bariyer segmentinde size sunulacak en iyi ürünü yıllarca sorunsuz ve muadillerine üstün olarak kullanmanıza yardımcı olur. 

X-Ray ve Metal Kapı Dedektörleri aynı işlevi görür mü?

Kesinlikle hayır. Bunun nedeni her ne kadar Metal Kapı Dedektörleri hassasiyet bakımından bizlere bazı bilgiler verse de; plastik silahlar ve benzeri patlayıcılar konusunda bilgi ve uyarı sunmaktan çok uzaktır. Ayrıca sağlık açısından bir detay vermek gerekirse çocuklar ve kalp hastalarına Metal Kapı dedektörleri zarar veren ürünler değildir. Bunun aksine X-Ray cihazlarından tedbiren yiyecek maddeleri ve organik ürünlerin geçirilmemesi şiddetle tavsiye edilir. 

Hibe ve destek programları firmamızın desteği nedir?

Kuyu Danışmanlık olarak devlet destekleri ve hibe programları konusunda her aşamada danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Proje probleminden yola çıkarak doğru analiz ile projenin kaleme alınması, bürokratik süreçlerin takibi, danışmanlık konusunda her aşamada yanınızda olacaktır. Doğru adımlarla ve evrak takibi ile projenizin nihayete ve başarıya ulaşmasını sağlayarak, süreci tamamlamanızı sağlıyoruz.

Partnerleriniz kimlerdir?

Ulusal ve uluslararası bir çok partner ile ortak çalışmalar yapmaktayız. Özellikle tedarik konusunda son kullanıcı algısı yaratmadan hizmet vermekteyiz. 
Yerli üreticilerin toptancı statüsünde olan firmamız danışanlarına ayırt etmeksizin bayii maliyet tablosu ile hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra teknik desteğin tamamı keşif raporunda sizlerle paylaştığımız standartlar üzerinden gerçekleşecektir. 

Hangi yazılımlar konusunda destek alabiliriz?

Kuyu Danışmanlık bünyesinde

  • PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemleri)
  • Geçiş Kontrol Sistemleri
  • Otopark Kontrol Sistemleri
  • Tuvalet ve Mola Kontrol Sistemleri
  • Kantin yazılımları
  • Spor Salonu Yazılımları
  • Otomasyon yazılımları konularında destek alabilirsiniz. 

Web Tasarımı Hizmeti kapsamı nedir?

Web tasarımı  için hızlı ama standart sonuçlar almak yerine sizinle birlikte tarzınızı ve ihtiyaçlarınızı karşılayan gerçek bir projede çalışıyoruz. 

Network ve Data içeriği nedir ?

Fiber sonlandırma, data hatlarının düzenlenmesi ve data güvenliği konusunda her türlü hizmeti sunmakla beraber projede anahtar teslim süreç takibi yapmaktayız.