Temel Yapı

Güven ve liyakat, bir firmanın yaptığı projelere yansıması anlamına gelir. Farklılıklar, öneriler ve sizden gelen yorumlar için sizleri Danışanlarımızla buluşturuyoruz.

Projelendirdiğimiz operasyonlar ve faaliyetler için örneklerimizi inceledikten sonra bağlantı numaralarından tarafımıza ulaşın.

10.000.000₺
Hedef

75%
Proje Başarısı

2020

Sonuna Kadar

money-growth-saving-money-upper-tree-coins-shown-concept-growing-business_34998-262

Geri Kazanmanın Değeri

Kuyu Danışmanlık yaptığı projelerde çarpın etkisine değer verir. Bu sebeple yapılan projeler yeni projelerin kapısını aralamanın en kolay yoludur.

Sizler de ister Danışan, ister paydaş olarak hizmetlerimizden faydalanın bu etkiyi ve Geri Kazanma kavramını kurumsal literatürünüzde istatistik sonuçlarla gözlemleyebileceksiniz.

Kuyu Danışmanlık hakkındaki görüşler neler?

Bu görüşler geniş müşteri portföyü içerisinden özenle seçilerek sizlerin bilgisine sunulmuştur. Daha detaylı bilgi edinmek için sizde Kuyu Danışmanlık uzmanlarına ulaşabilir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.


Gül Akçadağ

Yaptığımız zayıf akım projesindeki en büyük destekçimiz oldular. Kuyu Danışmalık tüm süreçlerde yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Tekrar çalışmak dileğiyle!

Gül Akçadağ

Selen Özübir

Aldığımız Robotik Kodlama ürünü sayesinde öğrencilerimiz artık daha rekabetçi ve sorumluluk sahibi. Kendi icatlarını yapan geleceğimiz verdiği destek için Kuyu Danışmanlığa teşekkür ederim.

Selen Özübir

Şirket Paydaşımız

Anadolu'da kurulmasına akademik proje ile yardımcı olduğumuz Robotik Kodlama Laboratuarı ile çocuklarımız fırsatları eşit bir biçimde yakaladı. Buna vesile Kuyu Danışmanlığa sonsuz teşekkürler.

Ahmet Arı

Çözüm Oratığımızdan

Özellikle aldığımız hizmetin karşılığını verdiklerini belirtmeliyim. İş takipleri başta olmak üzere; bizi hatırlayamadıklarımızdan kurtardıkları için teşekkürü bir borç biliyorum.

Hakan Seden

Seden Karatunç

Hibe ve destek programları konusunda titizlikleri sayesinde kamusal tüm süreçleri planlı bir biçimde aştık. Artık tecrübemizi ve yoğunluğumuzu istediğimiz alanlara kanalize edebiliyoruz. Sağolun.

Seden Karatunç

Güray Varol

Yaptığımız projede danışanımız ve bizim aramızda organizasyonu çok iyi kurdular. Prodüksiyon hizmetlerinde en zor işlevlerden birini kazan kazan politikası ile yürüttüler, hala birlikte kazanıyoruz. Teşekkürler.

Güray Varol

Diğerlerine Tavsiye Edin!

Hizmetlerimizden memnun kaldıysanız bize referans olabilirsiniz. Döngüsel modülümüzle sizleri de kazanç politikamıza ortak etmek istiyoruz.


Kuyu Hakkında

Sektördeki danışmanlık ve mühendislik ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Daha fazla bilgi için aşağıdaki butona tıklayın.

Daha Fazlasını Keşfedin

Temel Yapı

Güven ve liyakat, bir firmanın yaptığı projelere yansıması anlamına gelir. Farklılıklar, öneriler ve sizden gelen yorumlar için bağlantıya geçiniz.

Daha Fazlasını Öğrenin

Kariyer

Proje hizmetlerinde fark yaratma konusunda tutkuluysanız, kariyerinizi ilerletebileceğiniz ve hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

Ekibimize Katılın

Bizi diğer mecralarda da takip eder misiniz?

Sizlere diğer mecralarda da iletişim kurmak istiyoruz. Bize bağlı sayfalar ve çözüm ortaklarımızla yaptığımız faaliyetleri daha yakından görmek için lütfen Beğeni butonuna tıklayın.