Sizden Gelenler

Hakkımızda Görüşleriniz


Sunduğumuz değerlerin sonucunda ve sizden gelen yorumlar sayesinde kendimizi,vizyonumuzu ve yöntemlerimizi her geçen gün  geliştiriyoruz.

Bize deneyiminizi anlatmak ya da hizmetlerimizde bir gelişme önermek ister misiniz? Bize geri bildirimlerinizi İletişim sayfamızdaki form aracılığıyla gönderin.

Gül Akçadağ

Yaptığımız zayıf akım projesindeki en büyük destekçimiz oldular. Kuyu Danışmalık tüm süreçlerde yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Tekrar çalışmak dileğiyle!

Gül Akçadağ

Selen Özübir

Aldığımız Robotik Kodlama ürünü sayesinde öğrencilerimiz artık daha rekabetçi ve sorumluluk sahibi. Kendi icatlarını yapan geleceğimiz verdiği destek için Kuyu Danışmanlığa teşekkür ederim.

Selen Özübir

Şirket Paydaşımız

Anadolu'da kurulmasına akademik proje ile yardımcı olduğumuz Robotik Kodlama Laboratuarı ile çocuklarımız fırsatları eşit bir biçimde yakaladı. Buna vesile Kuyu Danışmanlığa sonsuz teşekkürler.

Ahmet Arı

Referanslar


Geçmişten getirdiğimiz tüm kurum kültürümüzü bize hatırlatan tüm dostlarımızı aynı çatı altında topladık. Referanslarımız bizim diğer yüzümüz ve çalışma ortaklarımız.

Güray Varol

Yaptığımız projede danışanımız ve bizim aramızda organizasyonu çok iyi kurdular. Prodüksiyon hizmetlerinde en zor işlevlerden birini kazan kazan politikası ile yürüttüler, hala birlikte kazanıyoruz. Teşekkürler.

Güray Varol

Seden Karatunç

Hibe ve destek programları konusunda titizlikleri sayesinde kamusal tüm süreçleri planlı bir biçimde aştık. Artık tecrübemizi ve yoğunluğumuzu istediğimiz alanlara kanalize edebiliyoruz. Sağolun.

Seden Karatunç

Çözüm Oratığımızdan

Özellikle aldığımız hizmetin karşılığını verdiklerini belirtmeliyim. İş takipleri başta olmak üzere; bizi hatırlayamadıklarımızdan kurtardıkları için teşekkürü bir borç biliyorum.

Hakan Seden