Kuyu Danışmanlık Hizmeti

Hizmet Tarzımız


Vizyonel görüş barındıran bir çözüm ortağı olduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz ve danışanlar için sonuçlardan emin olmak adına partnerlerimizle bütünsel olarak çalışıyoruz.

Kuyu Danışmalık, sektör temsilcilerinin ve partnerlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli hizmetler sunuyor.
Özellikle branşına mensup alanlarda kendisine has üslubu ile sonuç odaklı çalışmalar yapan firmamızda süreçleri birlikte takip edebiliriz.

Danışanlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak hizmet ağını sizlere sunuyoruz.

Kuyu Danışmanlık ile Destek Erişilebilirliği; danışanlarımızla aramızdaki etkileşimi en üst düzeye çıkaran yapısal sistemdir. Danışılan konuda sınırsız bilgilendirme, keşif ve toplantı kavramlarını içerisinde barındırır. Kuyu Danışmanlık sizlere en iyi hizmeti vermek ve projelerde birlikte oluşturmak için hazır!

Non Stop

Non Stop

6/7

 DESTEK

KUYU Danışmanlık  haftanın 1 günü kendine saklı olmak kaydıyla yanınızda .

Waiting Times

Waiting Times

3-5 İş Günü

ÇÖZÜM SÜRESİ

Projenizin ve isteklerinizin büyüklüğüne göre değişen servis ve geri dönüş hızı.

Staff

Staff

3

UZMAN

Eğiticilerin eğitiminde görev alacak ve sizi hazırlayacak minimum eğitmen sayısı.

Patients

Patients

81

ŞEHİR

Robotik Kodlama Eğitimi başta olmak üzere tüm projelerde fırsat eşitsizliğini kaldırma vizyonu.

Gül Akçadağ

Yaptığımız zayıf akım projesindeki en büyük destekçimiz oldular. Kuyu Danışmalık tüm süreçlerde yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Tekrar çalışmak dileğiyle!

Gül Akçadağ

Selen Özübir

Aldığımız Robotik Kodlama ürünü sayesinde öğrencilerimiz artık daha rekabetçi ve sorumluluk sahibi. Kendi icatlarını yapan geleceğimiz verdiği destek için Kuyu Danışmanlığa teşekkür ederim.

Selen Özübir

Şirket Paydaşımız

Anadolu'da kurulmasına akademik proje ile yardımcı olduğumuz Robotik Kodlama Laboratuarı ile çocuklarımız fırsatları eşit bir biçimde yakaladı. Buna vesile Kuyu Danışmanlığa sonsuz teşekkürler.

Ahmet Arı

Çözüm Oratığımızdan

Özellikle aldığımız hizmetin karşılığını verdiklerini belirtmeliyim. İş takipleri başta olmak üzere; bizi hatırlayamadıklarımızdan kurtardıkları için teşekkürü bir borç biliyorum.

Hakan Seden

Seden Karatunç

Hibe ve destek programları konusunda titizlikleri sayesinde kamusal tüm süreçleri planlı bir biçimde aştık. Artık tecrübemizi ve yoğunluğumuzu istediğimiz alanlara kanalize edebiliyoruz. Sağolun.

Seden Karatunç

Güray Varol

Yaptığımız projede danışanımız ve bizim aramızda organizasyonu çok iyi kurdular. Prodüksiyon hizmetlerinde en zor işlevlerden birini kazan kazan politikası ile yürüttüler, hala birlikte kazanıyoruz. Teşekkürler.

Güray Varol