Hakkımızda

Kuyu Danışmanlık


Eğitim, Danışmanlık ve Mühendislik hizmetleri veren bir şirketiz. 81 ilde paydaşlarımızla birlikte Danışanlarımıza hizmet veriyoruz. Her proje için ayrı bir keşif haritası ve yol planımız var.

Bireysel ve kurumsal tecrübeleri aynı çatı altında birleştiriyoruz. Tüm bileşenlerimizi ve gücümüzü sonuç değil süreç odaklı bir çerçevede hizmet alanlara sunarak yenilikleri bizi biz yapan kavramları unutmadan uyguluyoruz.

Felsefemiz

Şirketimiz, geleneklerine sağlam bağlar ile tutunmakla birlikte yeniliklerin ışığında ve hizmet verdiği ve süreçlerde birlikte olduğu paydaşları ile geliştiren bir felsefenin sahibidir. Bu kapsamda yok edici rekabetin tüm değerleri etkisizleştirmeye yüz tuttuğu sektörel ortamda önlemler almak amacıyla  Dahili Ahlak Yönetimi ilkelerini benimsemiş ve uygulamaya koymuştur.

Biz Kimiz?

Uzman kadromuz ve çözüm ortaklarımızla birlikte yeni kurulan şirketimiz sektörde uzmanlarının 25 yıllık tecrübelerini aynı çatı altında birleştirmiştir. 81 ilde kurulu ağı bulunan çözüm ortakları, akademik işbirlikleri ile Kuyu Danışmanlık olarak hizmet vermekteyiz.

Değerlerimiz

Liyakat ve güvenirlik ile sürdürülebilir bir yapıyı çalışma modelimizin ana unsuru haline getiren firmamız Biz kavramından hareketle projelerini gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

Danışanlarımıza en doğru ve liyakat temelli hizmeti vermek, sektörde iş vizyonunu toplumsal rıza ve kurallar çerçevesinde gerçekleştiren bir kurum olmaktır.


Felsefemiz

Dahili Ahlak Yönetimi anlayışını destur edinen ve işlerinde bu kurulı uygulayarak devam eden, bu çerçevede kendisine sunulan geri bildirimlere yanıt veren anlayışımızla hizmet vermekteyiz.

Kültürümüz

Tüm değişen koşullara rağmen benlik ve biz kavramını yerelden ulusala taşıyan her fiilde kendisini tanımlayan ve özünü kaybetmeyen bir kültürün temsilcisiyiz. Fiili proje paydaşlarımızı bu çerçevede seçerek Danışanlarımıza hizmet vermekteyiz.

Hedefimiz

Döngüsel ilişki ve sürdürülebilirlik ile tüm bileşenlerin verilerini kazan kazan politikasına dönüştürerek eşit paylaşmak en değer verdiğimiz hedefimizdir.

Gelişim ve uzmanlık geçmişimiz

Kuyu Danışmanlık  15 yıllık tecrübesini paylaşıyor!

2006

İlk Proje Deneyimleri

Eskişehir'de Eskişehir Sanayi Odası'nın vizyonel kararı çerçevesinde kurulması planlanan Modüler Lise Projesi için İletişim ve Tanıtım süreçlerinin tanımlanması ve organize edilmesi.

2013

Yerel Kalkınma Planları

İstanbul başta olmak üzere, Kalkınma ajansı projeleri, Malatya ve çevre illerde gerçekleştirilen yerel kalkınma planları ve Eğiticilerin Eğitimi kapsamında Antalya'da ölçme değerlendirme temelli olarak eğitmenlerin eğitilmesi ve MEB bünyesinde görevlendirilmesi kapsamında çalışmalar gerçekleştirilmiştir.

Bugün

Döngüsel Süreç Yönetimi ve Kuyu Danışmanlık

Gelişen ve değişen dünyada ihtiyaçların döngüsel bir birliktelikle faaliyete geçirildiği ve kesişim noktasının tecrübelerimizden geçtiği bir yolun yeni tanımlanan ve isminin Kuyu Danışmanlık olduğu yerdeyiz.

professional-broker_1098-14468

Partnerlerimiz

Tüm alanlarda ulusal ve uluslararası partnerlerle çalışmaktayız.